5 Madde de Neden Dr. Ömer Aşkıner

  1. Ömer Aşkıner ’in rinoplasti konusundaki bilgi ve deneyimi üst düzeydedir. Asistanlık yıllarından itibaren yüz estetik uygulamalarına ilgi duymuş ve bu alanda kendisini sürekli geliştirmiştir. Ameliyatını yaptığı hastaların yüksek memnuniyeti Dr. Ömer’in en büyük motivasyon kaynağıdır.
  2. Estetik ameliyatlar ileri tecrübe isteyen, her hasta için ayrı planlama ve ayrı işlemlerin yapılmasını gerektiren ameliyatlardır. Dr. Ömer Aşkıner şimdiye kadar yaptığı 1000’den fazla rinoplasti ve 10 yılı aşan tecrübesiyle, revizyon oranı düşüklüğüyle bu konudaki yetkinliğini kanıtlamıştır.
  3. Özellikle rinoplasti ameliyatları hasta doktor diyaloğunun çok önemli olduğu ameliyatlardır. Dr. Ömer Aşkıner rinoplasti hastalarıyla 3 görüşme gerçekleştirir. Hastanın cilt, burun yapısı ve yüz yapısını analiz eder. Hastanın isteklerini, istemediği şeyleri göz önünde bulundurarak ameliyat planlamasını en ince ayrıntısına kadar yapar.
  4. Ömer Aşkıner estetik cerrahideki son gelişmeleri takip eder ve uygular. Rinoplasti ameliyatında hasta konforunu son derece artıran Ultrasonik Rinoplasti tekniğiyle ameliyatlarını yapmaktadır.
  5. Rinoplasti ameliyatları uzun dönem takip gerektiren ameliyatlardır. Çünkü rinoplasti’nin başarısını gösteren, 1. yıldan sonra burnun nasıl olduğudur. Ömer Aşkıner uzun dönem riskleri azaltmak ve sonuçları değerlendirmek için hastalarını en az 2 yıl takip eder.